Muchy u Wyspiarza! Otwarcie sezonu.

Muchy u Wyspiarza! Otwarcie sezonu.

Ciepłe dni zbliżają się żwawym krokiem, a wraz z nimi na kolejny intensywny sezon powraca Wyspiarz. W tym roku chcemy stworzyć jeszcze lepszy i ciekawszy program, ale, aby urzeczywistnić nasze plany, będziemy potrzebowali Waszej pomocy i zaangażowania, a na pierwszy ogień idzie zespół Muchy!

Chcielibyśmy wystartować w sposób wyjątkowy, dlatego pomyśleliśmy o koncercie Much, zespole, który w Pile nie grał nigdy, a jego fanów u nas przecież nie brakuje. Czy istnieje coś, co mogłoby uszczęśliwić nas bardziej niż ich występ? No właśnie! Jednak, aby wydarzenie doszło do skutku, musicie włączyć się do naszej akcji. Organizacja takiego przedsięwzięcia to spore koszty. Ze względu na fakt, że imprezy w Wyspiarzu są nieobiletowane, to nie ma możliwości, aby poniesione wydatki w pełni nam się zwróciły. Dlatego, jeśli chcemy, żeby chłopaki z Much u nas zagrali, to każdy z nas musi dorzucić swoją cegiełkę i wesprzeć finansowo ten projekt. Do uzbierania mamy 2000 zł, ale przy wspólnych siłach jest to wyzwanie całkowicie w zasięgu ręki. W zamian, przygotowaliśmy dla Was szereg pakietów, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli chcecie pomóc zapraszamy na stronę http://www.eventudu.pl/wydarzenie/55/muchy-30-04-2015.html , gdzie możecie znaleźć wszystkie informację i sposób w jaki możecie pomóc.